Studenci pedagogiki na festynie "Czas na zdrowie"

14-06-2017

W miniony piątek (9 czerwca br.) Gimnazjum w Zagórzu zorganizowało Festyn Zdrowia „Czas na Zdrowie” . W piątej edycji imprezy udział wzięły przedszkolaki oraz uczniowie ze szkół podstawowych gminy Zagórz. Wśród licznych atrakcji promujących zdrowy styl życia swój kącik zorganizowały studentki Koła Naukowego Młodych Pedagogów PWSZ w Sanoku pod opieką wykładowcy Patrycji Pater. Nie zabrakło malowania twarzy, skręcania balonów, puszczania dużych baniek, a także gier i zabaw z chustą klanza oraz tańców integracyjnych. Studentki w składzie: Agnieszka Dereń, Maria Świtlicka, Juliana Serwaczak, Julita Fałek oraz Karolina Zoszak zadbały o dobrą zabawę dla blisko 300 dzieci.
Atrakcji było mnóstwo, a oto komentarz jednego z uczestników festynu:
"Świetnie zorganizowany Festyn dla dzieci, młodzieży i dorosłych! […] Jesteśmy pod wielkim wrażeniem i pełni podziwu dla grupy Ekologów i całej młodzieży oraz ich niezwykłych opiekunów – nauczycieli z pasją, energia i zaangażowaniem. BRAWO!!!!