Koło Naukowe Mechaników PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku zaprasza na seminarium

06-05-2016

Koło Naukowe Mechaników PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku zaprasza na seminarium, które odbędzie się w dniu 20 maja 2016 roku o godz. 16.00 w Auli Instytutu Technicznego (budynek C) przy ul. Reymonta 6.

Studenci zaprezentują referaty związane z tematami realizowanymi w ramach działalności Koła Naukowego Mechaników:

1.  1. Analiza wpływu zawartości kobaltu i wolframu na temperatury przemian  fazowych w stalach szybkotnących.

2.  2. Analiza wpływu kobaltu i wolframu na właściwości wytrzymałościowe stali szybkotnących.

3.  3. Optymalizacja i obliczenia statyczne wybranego przekrycia kompozytowego.

4. 4. Obliczenia statyczne połączenia śrubowego układu kompozyt-stal-guma wybranej kładki kompozytowej pieszo-rowerowej.

5.  5. Modelowanie numeryczne próby zginania 3- punktowego segmentu prowadnicy typu B bariery
SP-05/2.