Seminarium Koła Naukowego Mechaników

23-05-2016

W dniu 20 maja 2016 roku członkowie Studenckiego Kola Naukowego Mechaników zorganizowali seminarium naukowe, które odbyło się w auli Instytutu Technicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku.

Tematyka referatów związana była z badaniami prowadzonymi w ramach działalności Koła.

Prezentowane tematy to:

1. Analiza wpływu zawartości kobaltu i wolframu na temperatury przemian  fazowych w stalach szybkotnących.

2.  2. Analiza wpływu kobaltu i wolframu na właściwości wytrzymałościowe stali szybkotnących.

3.  3. Optymalizacja i obliczenia statyczne wybranego przekrycia kompozytowego.

4. 4. Obliczenia statyczne połączenia śrubowego układu kompozyt-stal-guma wybranej kładki kompozytowej pieszo-rowerowej.

5.  5. Modelowanie numeryczne próby zginania 3- punktowego segmentu prowadnicy typu B bariery
SP-05/2.

WyReferatów wysłuchali studenci wszystkich roczników studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.