14 marca 2017r. - DNI OTWARTE

29-03-2017

14 marca 2017r Uczelnia po raz kolejny ,, otworzyła drzwi" dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Instytut Techniczny  przedstawił wyposażenie techno-dydaktyczne, zapoznał uczniów z ofertą kształcenia technicznego, oraz szerokimi możliwościami podjęcia pracy. Zaprezentowano wyposażenie laboratoriów Instytutu. W wybranych laboratoriach przedstawiono zastosowanie nowoczesnych systemów wytwarzania, projektowania i symulacji numerycznych. Pokazano to na konkretnych praktycznych przykładach. Udział w dniach otwartych wzięli studenci II i III roku,  kierunku: Mechanika i budowa maszyn, którzy przedstawili swoje prace wraz z obsługą sprzętu laboratoryjnego. Dni otwarte w Instytucie Technicznym cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów powiatu sanockiego, bieszczadzkiego i brzozowskiego, jak również licznej grupy z Ukrainy.