Studencie! Jeszcze masz czas, żeby zebrać dodatkowe punkty do stypendium Rektora

14-04-2015

Rada Samorządu Studenckiego w ślad za Waszymi wątpliwościami wysłała pismo do Pani Prorektor ds. Dydaktyki. Dzięki odpowiedzi wiemy już jak się sprawy mają z kołami naukowymi i zainteresowań na naszej uczelni (nasze pismo i odpowiedź w załączniku poniżej). Są to ważne informacje gdy chcecie zbierać punkty do stypendium za publikacje lub działalność w kołach naukowych (aktywność w kołach zainteresowań nie jest punktowana).

Dodatkowo załączamy naszą wcześniejszą korespondencję z Komisją Stypendialną oraz polecamy strony:
www.pwsz-sanok.edu.pl/zycie-studenckie/kola/
www.pwsz-sanok.edu.pl/zycie-studenckie/kola-zainteresowan/

(regulamin stypendialny)

Pragniemy przy tym podziękować Pani Prorektor oraz Pani Przedstawiciel Komisji za wyczerpujące odpowiedzi.

Studenci - jeśli nasuwają się Wam inne pytania, wątpliwości lub macie jakiś ciekawy pomysł związany ze studiami, juwenaliami czy uczelnią piszcie na adres

www.pwsz-sanok.edu.pl/samorzad/

Rada Samorządu Studenckiego

Informacje o kołach i publikacjach